TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Potrójny wysiłekPływanie, jazda na rowerze i biegi - triathlon to sport dla prawdziwych twardzieli. Już 14 sierpnia zobaczymy ich na starcie zawodów Polanica Radków Triathlon Cup 2011.


To jedyne zawody triathlonowe na Dolnym Śląsku. Rozegrane zostaną na dystansie olimpijskim. Zawodnicy będą mieli do pokonania 1,5 km wpław, 40 km jazdy na rowerze i 10 km biegu. Zawody rozpoczną się w Radkowie, gdzie sportowcy rywalizować będą w konkurencji pływania na radkowskim zalewie. Sportowcy pokonają 3 pętle, każda o długości 500 m. Po mokrej robocie czas wsiąść na rower. Startujący w zawodach wyjadą na trasę kolarską z Radkowa, udając się do czeskiego Bożanova, wracając do Radkowa i dalej drogą wojewódzką dojeżdżając do Wambierzyc. Z polskiej Jerozolimy zawodnicy pojadą drogą lokalną do Radkowa, skąd popedałują drogą wojewódzką do Polanicy. W uzdrowisku triathloniści zsiądą z rowerów, by wyruszyć na trasę biegu. Z terenu OSiR (ul. Sportowa 7) pobiegną ulicami miasta do Szalejowa Górnego, skąd powrócą do Polanicy. Szczegóły dotyczące zapisów na www.prtriathlon.pl.


MS
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

9 grudnia 2022
Imieniny obchodzą:
Wiesław, Wiesława, Leokadia, Joanna, Natasza, Aneta

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej