TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Postaw sutyBikini lub kąpielówki zimą? Czemu nie! Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking, Schronisko Jagodna i trasy na Spalonej zapraszają 16 lutego na drugą edycję zawodów Postaw Suty w Lutym, czyli Bystry Hard Core 2019.


Postaw Suty w Lutym to przede wszystkim dobra zabawa, której celem jest propagowanie zdrowego stylu życia, w tym hartowania organizmu. Zawodnicy muszą zmierzyć się z dystansem 7 km, który mogą pokonać jedną z trzech wybranych technik – biegiem, z kijkami nordic walking lub na biegówkach (styl klasyczny). Warunkiem jest to aby trasę pokonać w niecodziennym jak na zimę stroju – panie w bikini lub stroju kąpielowym a panowie w kąpielówkach. Dopuszczalny jest start w: podkolanówkach, skarpetach, butach, z małym plecakiem (nerką), w chuście/szaliku, czapce i rękawiczkach. Wskazane jest posiadanie przy sobie folii NRC. Można startować także z czworonogiem (tylko technika biegowa). Start przewidziano na godz. 11.00, a kwadrans przed startem odbędzie się wspólna rozgrzewka, prowadzona przez wykwalifikowanych instruktorów i trenerów Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking. Trasa przebiegać będzie w okolicy schroniska PTTK Jagodna, przy którym zlokalizowany zostanie start i meta. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal Finiszera. Szczegóły na stronie
www.postawsuty.pl


 
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

27 listopada 2022
Imieniny obchodzą:
Walerian, Wirgiliusz, Maksymilian, Franciszek, Ksenia

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej