TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Nostalgiczne granieW piątek (8.03) Bystrzyca zaprasza na koncert promujący najnowszą, autorską płytę zespołu Ponad Chmurami. W programia znajdą się także utwory bliskie wykonawcom, m.in. Starego Dobrego Małżeństwa.


Zespół Ponad Chmurami (pierwotnie duet Katarzyna i Nikodem Jacuk) powstał w 2012 roku. Dużym wyróżnieniem dla artystów było zaproszenie na III Międzynarodowy Festiwal Piosenki Poetyckiej im. B. Okudżawy w Hajnówce. Artyści mają na swoim koncie dwie płyty z utworami wschodnimi.
Atutami półtoragodzinnego spotkania z muzykami będzie niepowtarzalny głos wokalistki (Kasi Jacuk) wzbogacony delikatnym akompaniamentem gitary (Nikodem Jacuk) oraz kontrabasu (Adrian Białek). Podczas piątkowego koncertu artyści zaprezentują swoją muzykę do wierszy poetów (Hanna Woś-Dewińska, Wiesława Kwinto-Koczan, Stanisław Baliński i Silva Kaputikyan) i inne utwory pochodzące z najnowszej płyty zespołu. Pojawią się także hity z repertuaru wielkich artystów poetyckiej sceny.
Pełen nostalgii koncert rozpocznie się o godz. 19.00 w bystrzyckim MGOK (ul. Wojska Polskiego 20). Wstęp wolny. Tuż po koncercie można będzie nabyć najnowszą płytę grupy Ponad Chmurami wraz z dedykacją od artystów. Warto zaznaczyć, że na płycie znajduje się też utwór o Bystrzycy Kłodzkiej.


Grupa Ponad Chmurami w marcu wystąpi również w Stroniu (23.03., godz. 17.00 w Kaplicy św. Onufrego, wstęp wolny) oraz w Dusznikach (24.03., godz. 19.00, Dworek Chopina, wstęp 20 zł).


Ewa Chalecka
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

29 listopada 2022
Imieniny obchodzą:
Błażej, Saturnin, Fryderyk, Margerita

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej