TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Letnie impresjeZanim Polanicę wypełni poezja śpiewana, kurort zaprasza na koncert muzyki organowej
i kameralnej.


Dwunastego lipca o godz. 19.30 w kościele pw. NMP wystąpi Bernhard Gfrerer (organy) z towarzyszeniem gitar klasycznych i fletu.Stare Dobre Małżeństwo pojawi się w Teatrze Zdrojowym 21 lipca o godz. 19.00. To najbardziej rozpoznawalny zespół z kręgu piosenki poetyckiej i ballady folkowej w Polsce. Bilety wstępu w cenie 60 zł można rezerwować pod nr tel. 74 8690643.


Pięć dni później (26.07) Polanica znów zaprasza na koncert muzyki organowej. Tym razem w kościele zaprezentują się Małgorzata Klorek (organy) oraz Ewa Rulka (flet). Wstęp wolny, początek o godz. 19.30.


Dodatkowo miasto zaprasza najmłodszych na Zyg-Zaki, czyli różnego rodzaju bezpłatne warsztaty. Będą one prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę instruktorów. Warsztaty (4, 5, 6, 18, 19, 20 i 27.07) odbywać będą się w muszli koncertowej i w Teatrze Zdrojowym.
Wakacyjną ofertę specjalną opracowała także Villa Polanica (ul. Matuszewskiego 8). W czwartkowe południa Villa zaprasza najmłodszych do zabawy w klimacie lat 20. i 30. W piątkowe wieczory (godz. 19.00) na gości Villi czekają Swingowe Potańcówki, a soboty wypełnią Standardy Wieczorową Porą z muzyką na żywo. Początek o godz. 20.00.
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

9 grudnia 2022
Imieniny obchodzą:
Wiesław, Wiesława, Leokadia, Joanna, Natasza, Aneta

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej