TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Atrakcyjny miesiącW maju Polanica tętnić będzie życiem. Grzegorz Halama, zespół Raz, Dwa, Trzy oraz Ania Rusowicz, to najciekawsze propozycje miesiąca w kurorcie.


Tegoroczna Majówka w Polanicy rozpocznie się 29.04 od wieczoru poetycko-muzycznego Kobieta i mężczyzna, czyli powiedz mi, jak mnie kochasz… Początek o godz. 19.00, wstęp 30 zł.
Pierwszego maja w muszli koncertowej parku zdrojowego ze swoim stand-up’em wystąpi Grzegorz Halama. Słynny hodowca kurczaków opowie o odchudzaniu i fitness klubach, o paleniu (papierosów) i stosunkach (damsko-męskich), o tym, żeby długo i szczęśliwie czyli o intymnym życiu grubasa. Start o 16.00, wstęp wolny.
Z kolei 3 maja w Teatrze Zdrojowym wystąpi legenda polskiej sceny muzycznej, zespół Raz, Dwa, Trzy, który koncertuje nieprzerwanie od 1990 roku. Skład grupy: Adam Nowak (wokal, gitara), Jacek Olejarz (perkusja), Grzegorz Szwałek (akordeon, klarnet, keyboard), Jarosław Treliński (gitara), Mirosław Kowalik (kontrabas, gitara basowa) i Tadeusz Kulas (trąbka). Początek koncertu o godz. 19.00, wstęp 50 zł.
Pod koniec miesiąca (26.05) w muszli koncertowej odbędzie się 25. Regionalny Przegląd Orkiestr Dętych OSP. Wstęp wolny. A w ostatnim dniu maja (31.05) na tej samej scenie wystąpi Ania Rusowicz. Wokalistka może pochwalić się 4 Fryderykami. Występ w Polanicy rozpocznie się o godz. 19.00, wstęp wolny.


Nie mniej interesujący będzie w Polanicy początek czerwca. Z okazji Dnia Dziecka (1.06, muszla koncertowa, od godz. 15.00) miasto zaprasza m.in. na pokaz iluzjonisty Romana Słomki (półfinalisty programu Mam Talent). Nazajutrz (2.06) na deskach Teatru Zdrojowego wystawiona zostanie sztuka Dwie połówki pomarańczy w doborowej obsadzie. Do jedynego hotelu w mieście, trafia świeża wdowa (Karolina), wezwana by zidentyfikować zmarłego męża (Adama), który wcześniej zginął w tajemniczych okolicznościach. W hotelu czeka na nią psycholog policyjna, Joanna, a także wiele innych niespodzianek, związanych nie tylko z jej mężem, ale i trwającym w hotelu weselem. Sytuację dodatkowo komplikuje pojawienie się młodej, bardzo atrakcyjnej dziewczyny Alex, podającej się za córkę zmarłego.
Jacek Rozenek, Olga Borys, Urszula Dębska, Grażyna Zielińska rozbawią widzów do łez. Początek o godz. 19.00, a bilety w cenie 80 zł. Spektakl tylko dla widzów dorosłych.


Maciej Schulz
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

1 grudnia 2022
Imieniny obchodzą:
Natalia, Edmund, Eligiusz, Blanka

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej