TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Pokaz pięknych ciałPo raz drugi w Kłodzku odbędą się Mistrzostwa Polski Szkół Ponadpodstawowych w Kulturystyce i Fitness. Młodzi kulturyści i kulturystki 2 kwietnia w Kłodzkiej Szkole Przedsiębiorczości (ul. Szkolna 8) zaprezentują swoje atuty.


Zawody przeznaczone są dla osób w wieku 15-24 lata, które zechcą zaprezentować efekty swojej pracy na siłowni. Warunkiem uczestnictwa jest wykupienie Licencji Zawodnika Polskiego Związku Kulturystyki Fitness i Trójboju Siłowego. Zawodnicy zaprezentują publiczności swoje ciała, a jury oceni proporcjonalność ich umięśnienia. Panowie w półfinałach będą musieli pokazać układ 7 póz obowiązkowych: biceps przodem, najszerszy grzbietu przodem, biceps tyłem, najszerszy grzbietu tyłem, klatkę piersiową bokiem, triceps bokiem, mięśnie brzucha i mięśnie czworogłowe uda. W  finale zaprezentują układ dowolny oraz pozy obowiązkowe. Kobiety startujące w fitness sylwetkowym ukażą się dwukrotnie – najpierw w czarnym bikini, a potem w stroju jednoczęściowym. W ich przypadku sędziowie ocenią sylwetkę oraz proporcjonalność i jędrność ciała.
Start zawodów o godz. 12.00. Szczegółowe informacje na temat zgłoszeń dostępne są na stronie www.kulturystyka-slawek.pl. Zgłoszenia przyjmowane będą jeszcze w dzień zawodów. Zawodnicy powalczą nie tylko o zaszczytny tytuł, ale również o puchary, medale i nagrody rzeczowe.
Dwa tygodnie później (16.04., również w Kłodzkiej Szkole Przedsiębiorczości) w szranki o tytuł Mistrza Polski w Wyciskaniu Wielokrotnym Sztangi Leżąc staną nauczyciele.


MS
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

27 listopada 2022
Imieniny obchodzą:
Walerian, Wirgiliusz, Maksymilian, Franciszek, Ksenia

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej