TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Wiosenna moda
Galeria Twierdza w Kłodzku zaprasza w niedzielę, 19-go marca na Wiosenny Pokaz Mody!Będzie to wyjątkowo wiosenna niedziela. W godzinach 15.00- 19.00 na wybiegu, w centralnej części pasażu, swoje wiosenno-letnie kolekcje zaprezentują sklepy i salony Galerii Twierdza Kłodzko: Quiosque, Paryżanka, Monnari, Orsay, Camaieu, Pako Lorente. Za przygotowanne modeli i modelek do pokazu odpowiada Beata Pogoda, właścicielka Gabinetu Kosmetyki Estetycznej Studio Wizażu i Stylizacji w Kłodzku.
To nie koniec atrakcji, przygotowanych w tym dniu dla Klientów Galerii. Pomiędzy pokazami odbędą się występy mistrzów tańca, pokazy zumby oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Więcej informacji o wydarzeniach w Galerii Twierdza Kłodzko na stronie www.galeriatwierdza.pl oraz na profilu Facebook www.facebook.com/GaleriaTwierdzaKlodzko.


 


 
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

24 czerwca 2017
Imieniny obchodzą:
Jan, Danuta, Janina

Dzisiejsze wydarzenia

  • Dancing pod gwiazdami – zabawa taneczna na rozpoczęcie wakacji z udziałem utytułowanej pary tanecznej klasy „S”. Polanica, muszla koncertowa w parku zdrojowym, godz. 19.00, wstęp wolny.

  • Noc Świętojańska – impreza plenerowa na lądeckim Rynku: warsztaty artystyczne, konkurs kulinarny, jarmark produktu lokalnego, koncerty. Lądek, Rynek.

  • Jarmark św. Piotra i Pawła. Duszniki, Rynek, od godz. 14.00.

  • E-Kotlina Kłodzka - rajd samochodów elektrycznych. Lądek, park zdrojowy, szczegóły na www.ladek.pl


Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej