TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Majówka z poezjąPierwszego maja Kłodzko zaprasza na 4. Pochód Poezji. Wystąpią w nim m.in. Adam Tomaszewski, Elżbieta Adamiak oraz zespół Macieja Fortuny.


Powiat proponuje majówkę w plenerze wypełnioną muzyką lekką, inteligentną i przyjemną. Czwarty Pochód Poezji rozpocznie się o godz. 16.00 na skwerze pod mostem św. Jana. Wydarzenie wypełnią liryczne strofy największych mistrzów słowa. W programie kłodzkiej majówki znalazły się także animacje, prezentacje wierszy lokalnych poetów oraz koncerty. Przed publicznością wystąpią: o godz. 16.00 Adam Tomaszewski (w repertuarze utwory Bułata Okudżawy), o godz. 18.00 Elżbieta Adamiak w koncercie Trwaj chwilo, trwaj, a o godz. 20.00 zespół Macieja Fortuny.


Elżbieta Adamiak-Poniedzielska
Piosenkarka, gitarzystka i kompozytorka z kręgu poezji śpiewanej. Jej najbardziej znany utwór to Jesienna zaduma skomponowana przez nią do wierszy J. Harasymowicza. Jest laureatką wielu festiwali. W 2002 r. na Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie otrzymała Złoty Indeks. Artystka występowała w niemal całej Europie, odbyła tournée po Australii i Stanach Zjednoczonych.
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

1 grudnia 2022
Imieniny obchodzą:
Natalia, Edmund, Eligiusz, Blanka

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej