TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Kudowa z piosenkąNa początku miesiąca Kudowę odwiedzi Piotr Bukartyk z zespołem Ajagore. Muzycy wystąpią 7 kwietnia w Teatrze Zdrojowym.


Piotr Bukartyk to kompozytor i autor piosenek, artysta kabaretowy i konferansjer. Kariera muzyczna Bukartyka początkowo skupiała się na występach solowych, podczas których akompaniował sobie na gitarze akustycznej. Pierwszy album Piotr Bukartyk nagrał dopiero w 1997 r. Artysta komponuje także utwory dla innych – jego piosenki wykonywali m.in. Varius Manx, Mieczysław Szcześniak czy Andrzej Krzywy. W latach 2007-2009 prowadził audycję Ładne kwiatki w radiowej Trójce. Występuje także w piątkowych audycjach Zapraszamy do Trójki jako gość Wojciecha Manna. 
Zespół Ajagore to formacja grająca swobodne interpretacje polskich tekstów ludowych Oskara Kolberga, Romana Landowskiego czy Grzegorza Ciechowskiego. W ich muzyce odnajdziemy elementy folku, jazzu, bluesa, r’n’b. Muzycy współpracują z wieloma artystami, zwłaszcza z Krystyną Prońko i Grażyną Łobaszwską. Grupę tworzą Sławomir Kornas (bas i wokal), Maciej Kortas (gitary, banjo, dobro) i Michał Szczeblewski (perkusja).
Spotkanie tych artystów to raport o stanie współczesności i kondycji człowieka, który w niej żyje. Koncert w Kudowie, zatytułowany Raport z przesłuchania… rozpocznie się o godz. 19.30. Wstęp 20 zł.
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

1 grudnia 2022
Imieniny obchodzą:
Natalia, Edmund, Eligiusz, Blanka

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej