TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Nastrojowe granieDuszniki zapraszająna Festiwal Piosenka z Duszą. Trzecia edycja tej klimatycznej imprezy odbędzie się 29 sierpnia.

Czarny Staw w ostatnią sobotę sierpnia (29.08) wybrzmiewać będzie poezją śpiewaną. Nastrojowa muzyka przeniesie nas do krainy łagodności. W tym roku gośćmi festiwalu będą: Elżbieta Adamiak oraz zespoły Czerwony Tulipan, Cisza jak ta i U Studni.

Elżbieta Adamiak - Poniedzielska (żona Andrzeja Poniedzielskiego), piosenkarka, gitarzystka i kompozytorka. Na scenie zadebiutowała w 1974 roku. Współpracowała m.in. z Wolną Grupą Bukowina. W 2002 roku otrzymała Złoty Indeks, będący wyróżnieniem dla twórców zasłużonych dla środowiska studenckiego. 

Cisza jak ta, to grupa muzyczna zafascynowana folkiem (zwłaszcza irlandzkim) oraz rockiem. Teksty piosenek oparte są na wierszach polskich poetów XX wieku., m.in. Bolesława Leśmiana, Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej czy Kazimierza Przerwy-Tetmajera. 

Czerwony Tulipan to zespół z Olsztyna. Powstał w 1985 r. a jego repertuar obejmuje poezję śpiewaną, lirykę oraz satyrę. 

Zespół U Studni powstał w 2012 roku, a w jego składzie znaleźli się członkowie legendarnego zespołu Stare Dobre Małżeństwo
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

2 grudnia 2022
Imieniny obchodzą:
Balbina, Bibianna, Paulina, Aurelia, Piotr

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej