TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Piąta WPAdkaW piątek 9.08 w Dusznikach wystartuje piąta edycja festiwalu WPA Wszelkie Przejawy Artyzmu.


Festiwal Sztuki Wszelkie Przejawy Artyzmu w Dusznikach-Zdroju wystartuje po raz piąty w piątek 9 sierpnia o godz. 22 w budynku pensjonatu przy ul. Chopina 8. Wydarzenie potrwa do 18 sierpnia. Swój udział zapowiedziała ponad setka, głównie młodych twórców najprzeróżniejszych dziedzin sztuki.
Festiwal r
ozpocznie się happeningiem poprzedzającym nocny wernisaż wystawy głównej, przyciągający zawsze tłum zwiedzających. Dwie inne galerie zostaną otwarte na czas WPA przy ul. Mickiewicz 5 i Kłodzkiej 6. Kolejne dni to warsztaty – filmowe, rysunku, tańca i graffiti. Wieczorami - liczne koncerty przy Czarnym Stawie. Wystąpią m. in. Scoffers i Micro Orchestra. Niezwykle emocjonująco zapowiada się bitwa graffiti. A na koniec, w niedzielę 18 sierpnia – bańkowy piknik. Ramy programu są zawsze otwarte na pomysły i przedsięwzięcia rodzące się także już w trakcie imprezy z inicjatywy jej uczestników lub gości.
WPA to najprawdopodobniej największe w Polsce spotkanie twórców reprezentujących tak liczne dziedziny sztuki. W ub. roku galerie i imprezy festiwalu odwiedziło ponad 2,5 tys. osób. Tradycyjnie już głównym partnerem medialnym WPA jest bardzo popularny wśród twórców portal digart.pl. Więcej na: wpa.org.pl i facebook.com/WszelkiePrzejawyArtyzmu


Krzysztof Jankowski


 
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

2 grudnia 2022
Imieniny obchodzą:
Balbina, Bibianna, Paulina, Aurelia, Piotr

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej