TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Paranienormalny żartJuż czwartego lutego Robert Motyka, Igor Kwiatkowski i Michał Paszczyk czyli kabaret Paranienormalni zaprezentują w Kłodzku swój program pt. Pierwiastek z trzech.


Kabaret Paranienormalni powstał w 2004 roku w Jeleniej Górze. Na początku artyści występowali w składzie dwuosobowym: Robert Motyka i Igor Kwiatkowski. Cztery lata później (2008) do grupy dołączył aktor związany z wrocławskim kabaretem Neo-Nówka – Michał Paszczyk.
Grupa Paranienormalni znana jest z trafnych i komicznych spostrzeżeń dotyczących zjawisk społecznych i obyczajowych. Artyści doskonale odnajdują się również w tematyce dotyczącej zjawisk przyrodniczych oraz fenomenów popkultury. Popularność kabaretowi przyniosła postać zwariowanej Mariolki będąca do skonale odtworzoną parodią współczesnych nastolatek. Dziś artyści rozpoznawani są także za sprawą innych, stworzonych przez siebie postaci, m.in. Profesora, Dr Janusza Prozaka, Balcerzaka czy Kryspina. W 2016 roku grupa otrzymała Telekamerę w kategorii program rozrywkowy za autorski program Paranienormalni Tonight.
W Kłodzku Paranienormalni zaprezentują program Pierwiastek z trzech czyli kontynuację dobrze znanych fanom wątków oraz zupełnie nowe tematy, m.in. zdrowy tryb życia czy uprawianie sportów. Przez niemal dwie godziny artyści będą bawić kłodzką publiczność programem pełnym nietuzinkowych skeczy. Występ rozpocznie się o godz. 17.00 w sali widowiskowej KCKSiR-u (pl. Jagiełły 1). Bilety w cenie 60 i 70 zł do nabycia w kasie Galerii Sztuki pARTer.


Ewa Chalecka
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

1 grudnia 2022
Imieniny obchodzą:
Natalia, Edmund, Eligiusz, Blanka

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej