TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Paranienormalne KłodzkoW lutym Kłodzko odwiedzi popularny kabaret Paranienormalni. Potężna dawka zakręconego humoru gwarantowana.


Paranienormalni to kabaret założony w 2004 roku w Jeleniej Górze. Kojarzony jest przede wszystkim ze skeczy o  przygodach nad wyraz inteligentnej blondynki Mariolki. Humor Paranienormalnych wolny jest od polityki, za to pełen zjawisk przyrodniczych, obyczajowych i społecznych, a także fenomenów popkultury. Grupa była wielokrotnie  nagradzana na najważniejszych festiwalach kabaretowych w kraju. Otrzymali m.in. tytuł Świra w kategorii Kabarety za postać Mariolki (2008), III miejsce i tytuł Ściaka na Dąbrowskiej Ściemie Kabaretowej Debeściak (2007), II miejsce w Lidzbarskich Wieczorach Humoru i Satyry (2005), I nagrodę za osobowość sceniczną oraz za skecz do konstytucji kabaretowej na Trybunałach Kabare-towych (2005), czy II miejsce na PACE (2005). Grupę tworzą: Igor Kwiatkowski, Robert Motyka, Michał Paszczyk oraz Rafał Kadłucki. Do najpopularniejszych skeczy Paranienormalnych należą m.in.: Napad kontrolowany, Samobójca, Papieros, Casting, Przychodzi Rocky do lekarza oraz wspomniana Mariolka. Występ w Kłodzku z programem Szybcy i śmieszni odbędzie się 18 lutego o godz. 16.00 w sali widowiskowej KCKSiR (pl. Jagiełły 1). Bilety w  cenie 38 zł do nabycia w galerii pARTer.


Maciej Schulz
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

29 listopada 2022
Imieniny obchodzą:
Błażej, Saturnin, Fryderyk, Margerita

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej