TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Zaproszenie na balW połowie miesiąca (14.11) Pałac Kamieniec zaprasza na wernisaż wystawy linorytów Joanny Tumiłowicz połączony z występem wokalnym Olgi Tumiłowicz.


Wystawa łączy w sobie sztukę dawną z nowoczesnym przekazem, jak i interaktywną formą. Jej autorką jest Joanna Tumiłowicz, twórczyni dwunastu wystaw indywidualnych oraz uczestniczka wystaw zbiorowych w kraju i za granicą. Artystka jest kilkakrotną laureatką konkursu Grafika Warszawska, a jej prace znajdują się w wielu zbiorach prywatnych. Specjalizuje się w tradycyjnych technikach druku: linoryt, sucha igła, akwaforta, akwatinta, miękki werniks, litografia, sitodruk. Wykonuje również grafiki komputerowe oraz testy na spostrzegawczość i inteligencję. Uprawia rysunek, malarstwo, haft i dzianinę artystyczną oraz fotografię. W Kamieńcu artystka zaprezentuje grafiki z cyklu Bal Maskowy oraz formy przestrzenne - balowe nakrycia głowy. Podczas spotkania zwiedzający zostaną zaproszeni do aktywnej kontemplacji wystawy i wzięcia udziału w konkursie z nagrodami. Będzie okazja do bezpośredniego obcowania z dziełami artystki... ale o tym dowiecie się Państwo na miejscu. Wernisaż rozpocznie się o godz. 14.00, wstęp wolny. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc organizatorzy proszą o wcześniejszą rezerwację (adres: recepcja@palackamieniec.pl).


Ewa Chalecka
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

1 grudnia 2022
Imieniny obchodzą:
Natalia, Edmund, Eligiusz, Blanka

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej