TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
O.S.T.R.’a Nowa RudaWakacje czas zacząć, a Nowa Ruda przywita je mocnym bitem. Lato w mieście 2015 rozpoczną O.S.T.R. i TeDe.


Lato w mieście, to organizowany od kilku lat cykl imprez kulturalno-rozrywkowych, na który składają się New Hip-Hop Road Festival, Bieguny Kultury oraz Międzynarodowy Festiwal Folkloru. Tegoroczną edycję rozpocznie oczywiście hip-hopwe święto, którego gwiaz-dami będą O.S.T.R. oraz TeDe. Impreza odbędzie się 20.06 (od godz. 15.00) na stadionie CTS w Nowej Rudzie-Słupcu. Wystąpią rów-nież: Heavy Mental (Bielsko-Biała i Gliwice), Młody PSZ (Andrychów), Nielegalny Towar (Kudowa), Dirty Minds, AK.De.Mic (Nowa Ru-da-Słupiec), Szachu (Wałbrzych), Qba (Wał-brzych) i Enigma (Bytom) oraz goście z Toronto – Gloomy Grade. Oprócz muzyki będzie także breakdance, prezentowany przez polsko-czeską grupę Freaky Hustlazz i Gang The Funk ze Świebodzic oraz graffiti w wykonaniu Kotlina Kru i DNB Crew (Śląsk). Całość poprowadzą DJ HWR i Grubzee. Bilety wstępu do nabycia w MOK (ul. Strzelecka 2a) i noworudzkich sklepach. Cena – 7 zł w przedsprzedaży i 10 zł w dniu imprezy.


Kolejny dzień Lata w mieście (21.06) upłynie pod znakiem rodzinnej imprezy w rytmach disco polo i orkiestry górniczej. O godz. 15.00 na scenie zaprezentują się podopieczni noworudzkiego domu kultury, o godz. 18.00 zagra zespół Holly Band (Szczytna), a 1,5 godziny później rozpocznie się koncert pt. Największe przeboje karczmy górniczej. O godz. 21.00 na scenie pojawi się gwiazda wieczoru – zespół Classic.


MS


fot. Ł. Ziętek


O.S.T.R. - czyli Adam Ostrowski; raper, kompozytor, producent muzyczny i dźwiękowiec. Ukończył łódzką Akademię Muzyczną w klasie skrzypiec. Współpracował m.in. z Michałem Urbaniakiem, DonGURALesko, Sistars. Jest laureatem Fryderyka, Paszportu Polityki, MTV Europe Awards.


TeDe – czyli Jacek Graniecki; raper, producent muzyczny i osobowość telewizyjna. W 2011 roku został sklasyfikowany na 3. miejscu listy 30 najlepszych polskich raperów wg magazynu Machina. Laureat Fryderyka i MTV Europe Awards. Prowadzi program Operacja tuning w TVN Turbo.


Classic – założona w 1992 roku grupa disco polo. Skład: Mariusz Winnicki, Waldemar Orłowski, Piotr Strycharski, Sebastain Dorosiewicz, Mieczysław Grubiak, Robert Klatt.
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

29 listopada 2022
Imieniny obchodzą:
Błażej, Saturnin, Fryderyk, Margerita

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej