TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Open Summer 2015Tradycyjnie już Kłodzko powita lato (27-28.06) mocnym brzmieniem. Podczas tegorocznej edycji Open Summer Festival wystąpią m.in. Proletaryat oraz Sold my Soul.


W ostatnią sobotę miesiąca, na kłodzkim ba-stionie lato wystartuje ze zdwojoną energią za sprawą sześciu zespołów. Przed publicznością wystąpią kapele znane z ostrych brzmień - Proletaryat, Soulfire, Sold my Soul, Profanacja, Karcer oraz Alians. Koncert rozpocznie się o godz. 17.00 na placu wewnątrz bastionu. W niedzielę impreza rozpocznie się również o godz. 17.00, a na scenie pojawią się kolejne grupy muzyczne. Podczas czerwcowego festiwalu wstęp na twierdzę będzie bezpłatny. 


Proletaryat


Zespół powstał w 1987 roku z inicjatywy muzyków: Tomasza Oleya Olejnika (wokal), Dariusza Kacpra Kacprzaka (gitara basowa) i Jarosława Siemiona Siemienowicza (gitara). Grupa czerpie z tradycji punk rocka lat 70-tych.


Sold my Soul


Kwartet rockowy założony w 2011 roku przez opolskiego gitarzystę Smoka Smoczkiewicza. Gra muzykę zakorzenioną w tradycji bluesa lat 60-tych i rocka lat 70-tych. Zespół zdobył m.in. pierwszą nagrodę na festiwalu im. R. Riedla Ku przestrodze (Chorzów).
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

2 grudnia 2022
Imieniny obchodzą:
Balbina, Bibianna, Paulina, Aurelia, Piotr

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej