TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Nowy Rok na Rynku!
Jelenia Góra: przywitaj Nowy Rok na Rynku!


Odliczanie do Sylwestra trwa – nie wiesz, jak spędzić tę wyjątkową noc? Powitaj Nowy Rok z Nowym Rynkiem na placu przed Ratuszem! Występ Poparzonych Kawą Trzy, pokaz sztucznych ogni i tysiące bawiących się osób. Największa impreza w Jeleniej Górze startuje o 22:00. Wstęp wolny.


Sylwester przed jeleniogórskim Ratuszem przyćmiewa inne imprezy w regionie. Co roku kilka tysięcy osób łączy się we wspólnej zabawie, by hucznie przywitać Nowy Rok. O to, by ostatnia noc roku przebiegła wyjątkowo, zadbają m.in. członkowie zespołu Poparzeni Kawą Trzy. Założona z inicjatywy dziennikarzy radiowych grupa (m.in. Wojciecha Jagielskiego i Jarosława Kreta) od ponad 10 lat nagrywa i koncertuje w całej Polsce. Zespół znany z hitów takich jak „Byłaś dla mnie wszystkim”, „Kawałek Do Tańca”, „Okrutna, zła i podła” czy „Wezmę Cię” potrafi skutecznie rozruszać tłumy, o czym będą mogli się przekonać uczestnicy sylwestrowej zabawy w Jeleniej Górze.


- Udany rok chcemy zakończyć z przytupem, dziękując mieszkańcom miasta i regionu niezapomnianą zabawą. Mamy nadzieję, że występy artystów i impreza do białego rana sprawią, że tegorocznego Sylwestra będą wspominać z uśmiechem – mówi Anna Szlaga, marketing manager Nowego Rynku.


Tej grudniowej nocy na Rynku zapanuje prawdziwie gorąca atmosfera – o odpowiednie rozgrzanie publiczności zadba DJ Camilla, która pojawi się przed Poparzonymi Kawą Trzy. Występowi uczestniczki największych festiwali muzyki klubowej i elektronicznej (m.in. Electro City) towarzyszyć będą tancerki ze szkoły tańca Dance Studio SDS. Przed zespołem Poparzeni Kawą Trzy publiczność rozgrzeje DJ Camilla, która grała na najlepszych festiwalach muzyki klubowej i elektronicznej, między innymi Electro City.


Jak podkreśla organizator, nie zabraknie wspólnego odliczania do północy, licznych toastów i widowiskowego pokazu fajerwerków. – Uczestnicy zabawy przekonają się, że nie ruszając się daleko od domu można przeżyć ostatnią noc w roku równie efektownie, jak pod Bramą Brandenburską czy na Placu Wacława – mówi Darek Maląga, organizator wydarzenia. Sylwester na Placu Ratuszowym w Jeleniej Górze rozpocznie się o godzinie 22.00. Wstęp jest bezpłatny. Organizatorem wydarzenia jest galeria handlowa Nowy Rynek oraz miasto Jelenia Góra.


 
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

9 grudnia 2022
Imieniny obchodzą:
Wiesław, Wiesława, Leokadia, Joanna, Natasza, Aneta

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej