TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
W Nowej Rudzie...We wrześniu Nowa Ruda zaprasza na pożegnanie lata oraz koncert organowy. Gwiazdą miesiąca będzie Kabaret OT.TO.


Szóstego września od godz. 16.00 Nowa Ruda zaprasza na festyn w Drogosławiu (Miejski Zespół Szkół nr 1). W programie m.in.: zawody sportowe, pokazy i przejażdżki motorami oraz występ zespołu Domino. O godz. 20.00 na scenie pojawi się Kabaret OT.TO. Dwie godziny później rozpocznie się wielka biesiada na zakończenie lata. Nazajutrz (7.09., godz. 19.00) w kościele pw. św. Mikołaja w Nowej Rudzie odbędzie się koncert organowy w wykonaniu Juliana Gembalskiego. Oprócz autorskich utworów muzyka usłyszymy kompozycje Bacha i Brosiga.


Kabaret OT.TO - satyrycy nie poruszają tematów politycznych, za to bawią publiczność, serwując jej sporą dawkę muzyki. Twórcą logotypu jest rysownik Jacek Sasin. Kabaret na swoim koncie ma 11 albumów. Najpopularniejsze piosenki to Zasmażka, To już lato, Wakacje.


Julian Gembalski - profesor Akademii Muzycznej w Katowicach, gdzie prowadzi klasę organów. W latach 1996-2002 był rektorem tej uczelni. Pedagog, kompozytor i wirtuoz organów. Jest laureatem wielu prestiżowych konkursów muzycznych. Został odznaczony przez papieża Jana Pawła II medalem Pro Ecclesia et Pontifice.
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

2 grudnia 2022
Imieniny obchodzą:
Balbina, Bibianna, Paulina, Aurelia, Piotr

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej