TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Noworoczne graniePierwszego stycznia 2014 r. Fundacja Międzynarodowych Festiwali Chopinowskich w Dusznikach oraz Kłodzkie Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji zapraszają na Koncerty Noworoczne. W Dusznikach wystąpi Monika Gruszczyńska, a w Kłodzku artyści Teatru Muzycznego Iwia.


Kłodzko zaprasza do uczczenia 2014 roku koncertem pt. Operetka wczoraj i dziś. Przed publicznością wystąpią artyści Teatru Muzycznego Iwia. Noworoczna gala przeniesie nas na salony XIX-wiecznego Wiednia. Koncert wyreżyserowano w taki sposób, aby przypominał spektakl - pomiędzy utworami toczyć się będzie wartka akcja. Nie zabraknie pełnych humoru scen, a ośmielone szampanem panie będą na różne sposoby czarować panów oraz publiczność. Największym atutem gali będą jednak arie operowe i operetkowe oraz tańce: czardasze, polki i walce. Koncert rozpocznie się o godz. 18.00 w sali widowiskowej KCKSiR-u. Bilety w cenie 40 zł do nabycia w glalerii pARTer (pl. Jagiełły 1, tel. 74 8673364). Noworoczny koncert w Dusznikach rozpocznie się o godz. 17.00 w Sali Kameralnej im. J. Webera w siedzibie Fundacji Międzynarodowych Festiwali Chopinowskich (Rynek 10). Po koncercie na publiczność czekać będzie lampka wina oraz słodki poczęstunek. Bilety w cenie 20 zł do nabycia w biurze Fundacji (szczegóły pod nr tel. 74 8669280). Wystąpią: Teatr Muzyczny Iwia Śpiewacy, aktorzy, tancerze oraz laureaci konkursów i festiwali muzyki operetkowej i piosenki aktorskiej. Monika Gruszczyńska Artystka obdarzona sopranem liryczno-spintowym, absolwentka wrocławskiej Akademii Muzycznej. Finalistka Ogólnopolskiego Konkursu Muzycznego im. K. Kurpińskiego. Od 2007 roku współpracuje z Wrocławskim Teatrem Komedia, a od 2009 roku z Akademickim Chórem Politechniki Wrocławskiej, prowadząc zajęcia z indywidualnej emisji głosu. W 2012 roku uzyskała tytuł doktora sztuki muzycznej w dziedzinie wokalistyki katowickiej Akademii Muzycznej.
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

27 listopada 2022
Imieniny obchodzą:
Walerian, Wirgiliusz, Maksymilian, Franciszek, Ksenia

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej