TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Śmiech na zdrowieW drugiej połowie miesiąca (16.02) Nowa Ruda zaprasza na występ kabaretu Smile. Lubelscy satyrycy wystąpią z nowym programem To się nadaje do kabaretu.


Grupa powstała w 2003 r. Satyrycy od początku preferowali skecze obyczajowe, bazujące na humorze sytuacyjnym oraz na charakterystycznych postaciach. Lubią bawić się formą, szukają absurdów życia codziennego przenosząc je na scenę. Unikają humoru politycznego, bo jak twierdzą, po co parodiować komedię. Uwielbiają za to śpiewać, a każdy ich spektakl jest jedyny i niepowtarzalny.
Kabaret tworzą: Andrzej Mierzejewski, Paweł Szwajgier i Michał Kincel. Artyści byli wielokrotnie nagradzani na najważniejszych festiwalach kabaretowych w Polsce, takich jak PaKa czy Ryjek.
W Nowej Rudzie wesołe trio zaprezentuje swój najnowszy program To się nadaje do kabaretu, w którym wróci wyczekiwana Bożena i jej mąż Merlin. Nowe perypetie tej zwariowanej pary to tylko część programu. Początek spektaklu o godz. 16.00, wstęp 60 zł.
Szczegóły na www.mok.nowaruda.pl oraz pod numerem tel. 74 872 44 84.
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

2 grudnia 2022
Imieniny obchodzą:
Balbina, Bibianna, Paulina, Aurelia, Piotr

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej