TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Nordic WalkingLato to idealny czas na dynamiczne wędrówki z kijami. Familijne Mistrzostwa Polski Nordic Walking (27.08) w Polanicy to propozycja dla aktywnych rodzin.


Fiński sposób na aktywny wypoczynek już na stałe zagościł w Polsce. Doceniliśmy liczne zalety Nordic Walking - to, że wzmacnia mięśnie, przyspiesza przemianę materii i dba o odpowiednie dotlenienie organizmu. Wielkim atutem tej dyscypliny sportu jest możliwość podziwiania piękna krajobrazu o każdej porze roku. Familijny Nordic Walking Cup III to cykl imprez rozgrywanych w różnych częściach Polski od maja do października. Pomysłodawcą wydarzenia jest Polska Federacja Nordic Walking. Polanickie mistrzostwa odbędą się w ostatnią sobotę miesiąca (27.08, start o godz. 12.00). Organizatorzy zawodów zaplanowali trzy dystanse (5 km, 10 km, 20 km) w kilku kategoriach wiekowych. W szranki staną zarówno początkujący w tej dziedzinie, jak i od dawna ją praktykujący. Rejestracja elektroniczna zawodników możliwa będzie do 26 sierpnia (do godz. 18.00), po tym terminie będzie można zarejestrować się osobiście w Biurze Pucharu (w pobliżu Parku Zdrojowego). Szczegółowe informacje na temat wydarzenia, tras oraz zapisów na www.chodzezkijami.pl.


ECh
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

2 grudnia 2022
Imieniny obchodzą:
Balbina, Bibianna, Paulina, Aurelia, Piotr

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej