TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Neo-NówkaO Kevinie samym w domu słyszał już cały świat. Ale o Kaziku? Kazik sam w domu to tytuł najnowszego programu Neo-Nówka. Słynny kabaret pojawi się w Kłodzku 19 października.


Tym razem artyści z Neo-Nówki zabiorą nas do świata codziennych obowiązków domowych. W tym programie, jak sam tytuł sugeruje, kabareciarze biorą na warsztat świat mężczyzn. Jest to niekonwencjonalna instrukcja obsługi współczesnego mężczyzny, z której dowiemy się jak radzić sobie z facetem, jak facet sobie nie radzi i jak sobie z tym poradzić.
Elementem spinającym cały program jest zgrabnie poprowadzona fabuła archetypowej polskiej rodziny. W programie nie zabraknie autorskich piosenek, które są stałym elementem koncertów i niewątpliwym atutem Neo-Nówki. Sami artyści nowy program streszczają jednym zdaniem: Każdy jest Kazikiem swego losu. Program jest zaskakujący, śmieszny i prawdziwy. W Kłodzku artyści bawić będą publiczność na scenie KOK (pl. Jagiełły 1). Początek o godz. 17.00, wstęp 75 i 85 zł.


Neo-Nówka powstała w 2000 roku we Wrocławiu. Kabaret tworzą: Roman Żurek, Michał Gawliński oraz Radosław Bielecki. Satyra grupy oparta jest na wydarzeniach społecznych i politycznych. Genialne teksty, komiczna scenografia i aranżacja sprawiają, że Neo-Nówka od lat cieszy się olbrzymią popularnością wśród miłośników dobrego humoru, a ich starania nieraz docenili jurorzy najpoważniejszych przeglądów i festiwali kabaretowych w Polsce. Grupa może pochwalić się nagrodami z Lidzbarskich Wieczorów Humoru i Satyry, z Przeglądu Kabaretów Amatorskich PaKa, z Dąbrowskiej Ściemy Kabaretowej. W trakcie występów towarzyszy im zespół Żarówki.
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

2 grudnia 2022
Imieniny obchodzą:
Balbina, Bibianna, Paulina, Aurelia, Piotr

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej