TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Historia pewnego M.Świetny humor na weekend (11.10) zagwarantuje występ Neo-Nówki w programie Żywot Mariana,
na który zaprasza stolica powiatu.


Kabaret Neo-Nówka powstał w 2000 roku – założyła go grupa wrocławskich studentów (na początku pod nazwą To-Niemy). Kabaret porusza głównie tematy społeczne. Komicy uprawiają też satyrę polityczną. Nie stronią od trudnych tematów, ale pokazują je w sposób zwiewny i subtelny. Komicy są laureatami licznych nagród (m.in. I miejsce na Wieczorach Humoru i Satyry w Lidzbarku Warmińskim, I miejsce na Dąbrowskiej Ściemie Kabaretowej Debeściak, I miejsce na Mazurskim Lecie Kabaretowym Mulatka 2003). Od 2011 r. Neo-Nówka jest ambasadorem Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci.
Program Żywot Mariana - to najnowsze dzieło kabaretu, a zarazem kontynuacja podróży w głąb duszy Polaka. Skecze, które komicy zaprezentują w Kłodzku stanowią swoisty spektakl kabaretowy przedstawiający losy dobrze znanego polskiej publiczności Mariana - od narodzin, aż po grób. To przede wszystkim przezabawna odpowiedź na pytanie: jak żyć? Program urozmaica występ Zespołu Żarówki.
Spektakl rozpocznie się o godz. 17.00 w sali widowiskowej Kłodzkiego Ośrodka Kultury (plac Jagiełły 1). Bilety w cenach: 80 zł i 90 zł, do nabycia w Galerii Sztuki pARTer (tel. 74 8673364).


Ewa Chalecka
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

9 grudnia 2022
Imieniny obchodzą:
Wiesław, Wiesława, Leokadia, Joanna, Natasza, Aneta

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej