TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Nowa Ruda na 3Nowa Ruda zaprasza 23 lutego na koncert grupy My3.


My3 to zespół muzyczny, który pokochały dzieci i młodzież w całej Polsce. Ich piosenki są pełne optymizmu, zabawy i radości. Tercet tworzą Natka, Julka i Gefi. Dziewczyny tworzą wyjątkowy, muzyczny, kolorowy świat, do którego zapraszają z wielkim entuzjazmem.
Natka to urocza 16-latka pochodząca z Kaszub. Jest marzycielką bujającą ciągle w obłokach. Jest radosna, spontaniczna i kochliwa. Julka to pochodząca z Lubelszczyzny 17-latka. Zawsze kieruje się głosem serca oraz rozsądku. Jest perfekcjonistką, a w zespole My3 pełni rolę organizatorki. Jej największą pasją jest muzyka - potrafi godzinami śpiewać przed lustrem. Gefi to szalona 18-latka pochodząca z Bieszczad. Nigdy się nie poddaje, jest odważna i pełna energii. W zespole My3 pełni rolę sportsmenki. Ma zamiłowanie do szybkich i drapieżnych zwierząt.
Młode artystki zdobywają popularność m.in. poprzez swój kanał na Youtube. W Nowej Rudzie wystąpią 23 lutego w hali CTS w Słupcu (ul. Kłodzka 16). Początek o godz. 17.00, wstęp 35 zł.
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

27 listopada 2022
Imieniny obchodzą:
Walerian, Wirgiliusz, Maksymilian, Franciszek, Ksenia

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej