TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Muzyka świataW sierpniu Polanica zaprasza w muzyczną podróż dookoła świata. Wystąpią m.in. Balkan Sevdah Akoustik (3.08), The Blues Experience (17.08) oraz No To Co (24.08).


W ramach Festiwalu Muzyka Świata 3 sierpnia o godz. 20.00 w Polanicy zaprezentuje się folkowa grupa Balkan Sevdah Akoustik. Kolejny festiwalowy koncert, tym razem w wykonaniu The Blues Experience odbędzie się 17 sierpnia o godz. 19.00. Tydzień później (24.08., godz. 19.00) gościem polanickiej sceny będzie zespół No To Co. Na pożegnanie lata (31.08., godz. 19.00) wystąpi zespół hip-hopowy. Wszystkie koncerty odbędą się w muszli koncertowej. Wstęp wolny.


Ewa Chalecka


Balkan Sevdah Akoustik


Wykonuje muzykę inspirowaną tradycjami Półwyspu Bałkańskiego.
The Blues Experience


Ich debiutancki album pojawił się w 2011 r. Rok później zespół wystąpił na Sealesia Festival oraz na Małej Scenie Rawa Blues Festival.


 


No To Co


Zespół powstał pod koniec lat 60. XX wieku .Grupa rozpadła się w 1980 r., a 13 lat później nastąpiła jej reaktywacja. W oryginalnym składzie zespół dokonał nowych nagrań radiowych, po czym ruszył w trasę koncertową.
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

29 listopada 2022
Imieniny obchodzą:
Błażej, Saturnin, Fryderyk, Margerita

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej