TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Zima na dwóch kołachTęsknisz za rowerowymi wypadami i z niecierpliwością czekasz na wiosnę? Nie musisz! Wystarczy, że wpadniesz 9 lutego do Karłowa, by poczuć atmosferę zawodów Monteria Fat Bike Race 2019. To wyścig dla najwytrwalszych.


Monteria Fat Bike Race to pierwszy w Polsce zimowy wyścig rowerowy, którego trasa wiedzie przez Góry Stołowe. Rozgrywa się w bajkowej wprost scenerii. Zawodnicy ścigają się na specjalnych rowerach o bardzo szerokich oponach (fat bike), które zapewniają przyczepność i amortyzację. Ten wyścig to prawdziwe wyzwanie, które pozwoli zmierzyć się nie tylko z czasem i rywalami, ale z najtrudniejszymi warunkami atmosferycznymi.


Trasa wyścigu liczy blisko 30 km z początkiem i końcem w Centrum Szkoleniowo-Edukacyjnym Parku Narodowego Gór Stołowych. Wiedzie ona szlakami biegowymi i rowerowymi, wytyczonymi na terenie Parku Narodowego Gór Stołowych, m.in. Praskim Traktem, okolicami Dziczego Grzbietu, drogą nad urwiskiem przez Pasterkę na Ostrą Górę.
W sobotę 9 lutego o godz. 18.00 wystartuje 3-kilometrowy prolog wyścigu. Konkretne ściganie rozpocznie się 10 lutego o godz. 11.00. Startować można nie tylko na fat bikeach, ale i na zwykłych „góralach”. Na najlepszych zawodników czekają nagrody, ale wszyscy liczyć mogą na doskonałą zabawę. Szczegóły na www.fatbikerace.pl


 
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

29 listopada 2022
Imieniny obchodzą:
Błażej, Saturnin, Fryderyk, Margerita

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej