TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Jesień w rytmie rapKoncert Miuosha to propozycja Polanicy na jesienną słotę (31.10.). Hip-hopowe rytmy z pewnością ożywią fanów tego gatunku.


Miuosh, a właściwie Miłosz Paweł Borycki (1986), to urodzony w Katowicach raper i producent muzyczny. Zaczynał w katowickim zespole Projektor, z którym grał do momentu rozwiązania grupy w 2011 r. W 2007 r. rozpoczął działalność solową i jeszcze w tym samym roku wydał debiutancką płytę pt. Projekcje. Pierwszy znaczący sukces odniósł za sprawą wydanej w 2012 r. solowej produkcji zatytułowanej Prosto przed siebie. Nagrania wyróżnione platynową płytą dotarły do 2. miejsca zestawienia OLiS (Oficjalna Lista Sprzedaży Związku Producentów Audio Video). Materiał przyczynił się także do zainteresowania publiczności dotychczasowym dorobkiem artystycznym rapera. Status złotej płyty uzyskał wydany rok wcześniej album Piąta strona świata. Od 2010 r. Borycki jest członkiem zespołu 19SWC. Współpracował ponadto m.in. z takimi wykonawcami jak: Donatan, Pokahontaz, Rahim, Vienio. Poza działalnością artystyczną od 2007 roku prowadzi wytwórnię płytową pod nazwą Fandango Records. Artysta w swoim dorobku posiada 8 albumów. Początek koncertu w polanickim Teatrze Zdrojowym o godz. 19.00.


Maciej Schulz
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

2 grudnia 2022
Imieniny obchodzą:
Balbina, Bibianna, Paulina, Aurelia, Piotr

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej