TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
MikołajkiMikołaj okrążając cały świat nie zapomniał też o Ziemi Kłodzkiej. Niemal w każdym mieście regionu dzieci będą mogły spotkać się z tym sympatycznym brodaczem.


KŁODZKO (3, 4 i 7.12)
Spotkanie ze świętym Mikołajem na kłodzkim rynku (pl. Chrobrego) odbędzie się 3 grudnia o godz. 13.00. W środę (7.12) o godz. 17.00 biblioteka publiczna (rynek) zaprasza na spotkanie autorskie z twórcą książeczki do kolorowania przedstawiającej Kłodzko – w programie mikołajkowy prezent od Jerzego Dominika Szczesiaka.
Mikołaja spotkać będzie można również w Galerii Twierdza Kłodzko (ul. Noworudzka 2). Święty czekał będzie na dzieci w centrum handlowym 4 grudnia w godzinach 13.00-19.00.NOWA RUDA (4.12)
Mikołaj zaprasza na noworudzki Rynek. Od godz. 13.00 na wszystkie dzieci czekać będzie świetna zabawa: gry i konkursy, dużo muzyki, darmowe paczki mikołajkowe oraz gorąca herbata. O godz. 17.00 w kinie MOK (ul. Strzelecka 2a) rozpocznie się seans filmowy Magiczne święta. Wstęp oczywiście wolny.DUSZNIKI (6.12)
Mikołaj w Dusznikach grasował będzie po ulicach miasta przez cały dzień. Kulminacją Mikołajek będzie inauguracja iluminacji i dekoracji w Rynku (godz. 17.00).LĄDEK (6.12)
O godz. 16.30 w budynku CKiR (pl. Staromłyński 5) rozpocznie się Popołudnie z Mikołajem. W programie m.in. spektakl teatralny dla dzieci.STRONIE (5.12)
Miasto zaprasza na Magiczne Mikołajki od godz. 16.00 w CETiKu (ul. Kościuszki 18). W programie m.in. występy taneczne, animacje dla dzieci, malowanie twarzy, występ iluzjonisty Michała Sośniaka oraz wręczenie paczek przez św. Mikołaja.
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

9 grudnia 2022
Imieniny obchodzą:
Wiesław, Wiesława, Leokadia, Joanna, Natasza, Aneta

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej