TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Tajemnice alkowyKłodzko zaprasza na komedię w rewelacyjnej obsadzie (2.03). Wystąpią: Artur Barciś, Joanna Kurowska, Radosław Pazura, Lesław Żurek i Katarzyna Ankudowicz.


Między łóżkami to komedia autorstwa Kanadyjczyka - Norma Fostera - twórcy blisko 40 popularnych sztuk teatralnych. Marcowy spektakl składa się z sześciu przezabawnych historii, a wszystkie dzieją się w małym, prowincjonalnym miasteczku. Co ciekawe, akcja komedii zamyka się w magicznej liczbie dwóch godzin, a głównym miejscem spotkań bohaterów jest łóżko.
W piętnaście postaci brawurowo wciela się piątka znakomitych polskich aktorów. Dzięki nim, kłodzka publiczność będzie miała okazję uczestniczyć w kilku zaskakujących, a zarazem przekomicznych sytuacjach. Poznamy samych indywidualistów, m.in. parę 50-latków godzących się uprawiać sex na antenie radiowej, starzejącą się gwiazdę rocka i jego młodocianą fankę pragnącą przeżyć z nim pierwszy raz, szefa klubu go-go i nieudolną striptizerkę oraz taksówkarkę bez zmysłu orientacji w terenie.
Spektakl rozpocznie się o godz. 18.00 w sali widowiskowej KCKSiR (pl. Jagiełły 1). Bilety w cenie 70 i 90 zł do nabycia w galerii pARTer.


Ewa Chalecka
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

9 grudnia 2022
Imieniny obchodzą:
Wiesław, Wiesława, Leokadia, Joanna, Natasza, Aneta

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej