TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Inny WiśniewskiW sobotę (9.04) na kłodzkiej scenie pojawi się popularny piosenkarz Michał Wiśniewski. Tym razem artysta wystąpi w repertuarze łagodnym i poetyckim.


Michał Wiśniewski to wokalista i autor tekstów. Artysta jest założycielem Polskiego Związku Pokera, a prywatnie miłośnikiem lotnictwa i rajdów samochodowych. Program, który piosenkarz zaprezentuje w Kłodzku - piosenki z płyty Sweterek część 1 czyli 13 postulatów w sprawie rzeczywistości - to solowa odsłona umiejętności wokalno-aktorskich Michała Wiśniewskiego. Tym razem lider popularnej grupy Ich Troje we współpracy z Andrzejem Wawrzyniakiem spełnił jedno ze swoich marzeń i stworzył płytę wypełnioną po brzegi piosenką poetycką. Utwory są skutkiem obserwacji i przemyśleń muzyka na temat otaczającego nas świata. Michał Wiśniewski zaprezentuje publiczności trzynaście szczerych utworów czasem zaprawionych nutką smutku i goryczy. Wokalista wystąpi o godz. 18.00 na sali widowiskowej KCKSiR-u (pl. Jagiełły 1). Bilety w cenie 40 zł (w dniu koncertu 50 zł) do nabycia w Galerii Sztuki pARTer.


Ewa Chalecka
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

29 listopada 2022
Imieniny obchodzą:
Błażej, Saturnin, Fryderyk, Margerita

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej