TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Miasteczko Medyczne w GaleriiJuż w sobotę, 17-go października, Galeria Twierdza w Kłodzku zaprasza na siódmą już edycję Miasteczka Medycznego Twierdza.


Miasteczko Medyczne Twierdza to cykliczna akcja prozdrowotna, którą organizujemy co roku w Galerii Twierdza Kłodzko. Każde wydarzenie poświęcone jest innemu tematowi. Tegoroczną edycję dedykujemy zdrowiu kobiet. Celem naszej akcji jest promowanie profilaktyki zdrowotnej, w tym dobrych nawyków, sprzyjających zachowaniu zdrowia i dobrej kondycji fizycznej - mówi Robert Karbownik, Specjalista ds. marketingu Galerii Twierdza Kłodzko.


W trakcie wydarzenia prowadzone będą bezpłatne badania i konsultacje medyczne, zabiegi kosmetyczne oraz pokazy pierwszej pomocy. Swoją ofertę zaprezentuje kilkunastu wystawców z branży medycznej, kosmetycznej, dietetycznej oraz rehabilitacyjnej.


Imprezę uatrakcyjnią pokazy fitness oraz Zumby, występy artystyczne kłodzkiego zespołu „Marzenie” oraz pokazy kulinarne młodzieży z Regionalnej Szkoły Turystycznej. Nie zabraknie jesiennych konkursów z nagrodami.


Miasteczko Medyczne Twierdza otworzy się 14.00 i potrwa do 18.00.


Więcej informacji o wydarzeniu na stronie www.galeriatwierdza.pl oraz na profilu Facebook www.facebook.com/GaleriaTwierdzaKlodzko.


Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

2 grudnia 2022
Imieniny obchodzą:
Balbina, Bibianna, Paulina, Aurelia, Piotr

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej