TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Muzyka i teatrKudowa zaprasza w listopadzie na koncert zaduszkowy pt. Nieobecni (2.11) oraz spektakl komediowy Mężczyzna idealny w doborowej obsadzie (15.11).


Koncert Nieobecni to projekt poświęcony pamięci zmarłych artystów. Tego wieczoru zabrzmią utwory: Andrzeja Zauchy, Czesława Niemena, Bogusława Meca, Zbigniewa Wodeckiego i kompozycje Piotra Goljata do słów: Juliana Tuwima, Jonasza Kofty i Jerzego Kozarzewskiego. Śpiewa, znakomicie prowadzi i gra na fortepianie Piotr Goljat a towarzyszą mu Sebastian Ruciński na gitarze i Piotr Górka na kontrabasie. Wszyscy muzycy są absolwentami Instytutu Jazzu katowickiej Akademii Muzycznej. Na co dzień jako zespół towarzyszą wybitnym gwiazdom estrady, m.in. Elżbiecie Adamiak, Jerzemu Filarowi czy Andrzejowi Poniedzielskiemu. Koncert odbędzie się w Teatrze Zdrojowym (ul. Moniuszki 4) o godz. 19.30. Bilety w cenie 20 zł do nabycie w Informacji Turystycznej (ul. Zdrojowa 44) lub w Kudowskim Centrum Kultury i Sportu (ul. Główna 43).


Niespełna 2 tygodnie później (15.11, godz. 19.30) kurort zaprasza na spektakl komediowy Mężczyzna idealny. To opowieść o sławnym showmanie telewizyjnym, który przeżywając kryzys zgłasza się na kurację do kliniki leczenia męskich nerwic. Kieruje nią ekscentryczny profesor psychiatrii, a asystuje mu pani doktor psychiatrii i bio-genetyki, umysł wybitny i szalony, która owładnięta jest ideą wyprodukowania mężczyzny idealnego, zdolnego przetrwać w epoce nadchodzącego matriarchatu.
W kudowskim Teatrze Zdrojowym wystąpią: Małgorzata Lewińska, Tadeusz Ross, Andrzej Beya-Zaborski i Piotr Dąbrowski. Wstęp 50 zł (bilety dostępne w Informacji Turystycznej, online na stronie kupbileckik.pl oraz w kasie teatru w dniu spektaklu).
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

9 grudnia 2022
Imieniny obchodzą:
Wiesław, Wiesława, Leokadia, Joanna, Natasza, Aneta

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej