TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
MeseyaZespół Grans powstał w 1998 roku w Kłodzku. Przez lata kilkakrotnie zmieniał swój skład. W 2002 r. grupa nagrała pierwsze demo w profesjonalnym studio – zawierało ono 4 utwory. Dwa lata później (2004) zespół nagrał kolejną płytę, tym razem z 6 utworami. Jeden z nich pt. Świstaszki odniósł sukces na antenie PRW i został wytypowany do konkursu Przebojem na antenę. Dziś zespół koncertuje w całej Polsce. Gransi wystąpili na festiwalu Generacja 2005 w Koszalinie, gdzie otrzymali nagrodę dla najlepszego gitarzysty i wokalisty. Pojawili się również na festiwalu w Hajnówce, na jeleniogórskiej Lidze Rocka oraz na PRL Jarocin Festiwal. Zdobyli też I miejsce na III Wrocławskim Festiwalu Form Muzycznych.Zespół wystartował w Muzycznej Bitwie Radia Wrocław - ich utwór Max przeszedł przez wszystkie eliminacje i ostatecznie w koncercie finałowym Gransi zajęli II miejsce. Podczas swojej muzycznej działalności supportowali wielu znanych polskich wykonawców m.in. zespoły Perfect, T - love, Oddział Zamknięty, Raz, Dwa, Trzy, Kombi, Hey, Ira, czy Golden Life. W tym roku pojawił się nowy album zespołu - Meseya. Składa się z dwóch płyt, a na każdej znajduje się 8 utworów. Pierwsze CD zawiera nowe piosenki, drugie to utwory z lat 2005-2006.


Obecny skład zespołu: Wojtek Sędrowicz (wokal, gitara), Piotrek Perełka (perkusja), Jarek Kancelarz (bas), Daniel Sypień (klawisze). Koncert w Cynamonowej promuje nowe wydawnictwo grupy – start godz. 19.00 (25.02), wstęp wolny. Szczegóły na www.cynamonowa.com.pl


Ewa Chalecka
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

2 grudnia 2022
Imieniny obchodzą:
Balbina, Bibianna, Paulina, Aurelia, Piotr

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej