TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Niezłe ZiółkoZ początkiem marca (6.03) Kudowa zaprasza do Teatru Zdrojowego na koncert Mateusza Ziółki.


Mateusz Ziółko, to pianista, wokalista, autor muzyki i tekstów. Uczestniczył w programach Mam talent oraz Must Be The Music – Tylko Muzyka. W 2013 r. został zwycięzcą 3. edycji programu The Voice Of Poland na antenie TVP2. Zwyciężył także w konkursie Super Debiuty 2014 podczas 51. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Dwa lata później wydał W płomieniach, który był najczęściej granym utworem w polskich rozgłośniach radiowych, a w serwisie YouTube osiągnął spektakularny wynik ponad 40 milionów wyświetleń.
W 2017 r. miała miejsce premiera debiutanckiego albumu pt. Na nowo. Singiel o tym samym tytule już po tygodniu od premiery gościł na wszystkich listach przebojów. W styczniu 2018 r. Mateusz wspólnie z chórem Sound’n’Grace nagrał utwór Horyzonty.
Muzyk obecnie intensywnie koncertuje. Występował w takich projektach muzycznych jak np. Michael Jackson Symfonicznie, Freddie Mercury Symfonicznie czy Queen Story oraz w 10. edycji programu Twoja twarz brzmi znajomo.
Koncert w Teatrze Zdrojowym (ul. Moniuszki 4) zaplanowano na godz. 19.30. Bilety w cenie 35 zł (przedsprzedaż) i 45 zł (w dniu koncertu) można kupić w Infomracji Turystycznej (ul. Zdrojowa 44), siedzibie KCKiS (ul. Główna 43) oraz w kasie Teatru w dniu koncertu (od godz. 16.00).
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

29 listopada 2022
Imieniny obchodzą:
Błażej, Saturnin, Fryderyk, Margerita

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej