TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Zaduszki akustycznieW listopadowy wieczór (6.11) Kłodzko zaprasza na kolejną edycję Zaduszek wokalnych, tym razem w wykonaniu Marka Piekarczyka.


W tym roku pomysłodawczyni Zaduszek wokalnych, Agata Bilińska zaprosiła do udziału w koncercie Marka Piekarczyka, muzyka znanego m.in. z loży jurorów popularnego show telewizji polskiej – The voice of Poland. Na piątkowy wieczór artysta przygotował program akustyczny, który wypełnią mocne, energetyczne brzmienia. Tuż przed występem tegorocznej gwiazdy na scenie pojawią się wokalistka - Agata Bilińska oraz gitarzysta i kompozytor - Roho Konar. Muzycy zaprezentują publiczności utwory dobrze znane oraz niespodzianki przygotowane specjalnie z myślą o listopadowym koncercie. Dziewiąta edycja zaduszkowego koncertu rozpocznie się o godz. 18.00 w sali widowiskowej KCKSiR-u (pl. Jagiełły 1). Bilety w cenie 30 zł (w dniu koncertu 40 zł) do nabycia w galerii sztuki pARTer (pl. Jagiełły 1).


Wykonawcy
Marek Piekarczyk - występuje na scenie od 1969 r. Wokalista, autor tekstów, a także aktor i osobowość telewizyjna. Artysta znany jest z występów w zespole rockowym TSA. W latach 1990–1991 był członkiem formacji Balls’ Power. W latach 2013-2014 zasiadał w jury muzycznego show – The Voice of Poland.


Agata Bilińska - wokalistka, autorka tekstów i muzyki. Absolwentka Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Prowadzi klasę śpiewu Open Vocal.


Roho Konar - gitarzysta, kompozytor, autor muzyki instrumentalnej na gitarę klasyczną i jazzową. Absolwent Polskiego Instytutu Muzycznego (Łódź) oraz Akademii Muzycznej w Katowicach. Komponuje muzykę do programów telewizyjnych i radiowych.
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

27 listopada 2022
Imieniny obchodzą:
Walerian, Wirgiliusz, Maksymilian, Franciszek, Ksenia

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej