TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Teatr jednego aktoraW ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Teatru, 27 marca Kłodzko zaprasza na monodram Marcina Zarzecznego Zwierzenia bezrobotnego aktora, czyli scenariusz na jednego aktora, najlepiej bezrobotnego.


Monodram to zgrabna opowieść o determinacji, która pomaga w osiągnięciu celu - spełnieniu własnych marzeń. Przedstawiona historia jest na tyle uniwersalna, że każdy młody człowiek poszukujący pracy dostrzeże w niej obraz samego siebie. Podczas, gdy publiczność śledzi kolejne inicjatywy bohatera, aktor buduje atmosferę intymności, która zbliża go do widza. Udaje mu się wytworzyć specyficzny klimat spotkania bliskich sobie przyjaciół. Atutemspektaklu jest fakt, że o sprawach ważnych i trudnych mówi w sposób lekki i żartobliwy. Monodram uczy jak radzić sobie z zawodowym zniechęceniem i przezwyciężać trudności z pomocą dystansu do otaczającej nas rzeczywistości oraz sporej dawki poczucia humoru. W ciągu 8 miesięcy, w ramach I turnee spektakl Zwierzenia bezrobotnego aktora wystawiono 41 razy w 15 miastach Polski. Piątkowe przedstawienie w Kłodzku rozpocznie się o godz. 18.00 w sali widowiskowej KCKSiR-u (pl. Jagiełły 1). Bilety w cenie 20 zł do nabycia w kasie Galerii Sztuki pARTer.


 


Marcin Zarzeczny


Aktor, teatrolog, absolwent Akademii Teatralnej w Warszawie, Państwowego Studium Aktorskiego w Olsztynie oraz Studium Muzycznego. Artysta współpracował z teatrami: Polskim w Szczecinie, Jaracza w Olsztynie, Dramatycznym w Wałbrzychu, Ludowym w Krakowie oraz warszawskimi: Na Woli, Wytwórnia i Komedia. Obecnie współpracuje z Agencją Artystyczną Jerzy Bończak Komedie, Teatrem Druga Strefa oraz lubelską Sceną In Vitro.


 


Ewa Chalecka


fot. H. Werios
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

2 grudnia 2022
Imieniny obchodzą:
Balbina, Bibianna, Paulina, Aurelia, Piotr

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej