TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Maraton górskiW sobotnie przedpołudnie (17.09) Lądek zaprasza do udziału w biegu na Trojak, który stanowi jeden z etapów tegorocznego Mountain Marathonu.


Uczestnictwo w biegu na szczyt Trojaka (766 m n.p.m.) jest doskonałym sposobem na sprawdzenie swoich sił i umiejętności. Bieg stanowi jedną z części większej imprezy - Mountain Marathon 2011. Cały cykl zawodów obejmuje pięć biegów odbywających się w atrakcyjnych, górskich miejscowościach tj.: Ustroń, Karpacz, Piwniczna Zdrój, Lądek Zdrój oraz Rabka Zdrój.
Maraton rozpoczął się 2 lipca biegiem na Czantorię (Beskid Śląski), a zakończy 1 października biegiem na Stare Wierchy w okolicach Rabki. Lądek stanowi czwarty etap górskich zmagań. Lądecki bieg rozpocznie się o godz. 11.00 przed Zakładem Przyrodoleczniczym Wojciech (ul. Orla). Startować można na 3 dystansach - w biegu głównym na trasie o długości ok. 18 km, na trasie dla młodzieży o dł. 1500 m oraz dla najmłodszych - 750 m. Etap w Lądku to bieg w stylu anglosaskim (przewyższenia 1266 m). Szczegóły na www.mountainmarathon.pl.


Ewa Chalecka
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

1 grudnia 2022
Imieniny obchodzą:
Natalia, Edmund, Eligiusz, Blanka

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej