TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Makłowicz gotujeW przedświątecznym zamieszaniu Galeria Twierdza Kłodzko (ul. Noworudzka 2) organizuje event bożonarodzeniowy w smakowitym wydaniu. W sobotę 14 grudnia centrum handlowe zaprasza m.in. na spotkanie z Robertem Makłowiczem.


Prezenty, kiszona kapusta, indyk, mak..., mak…, Makłowicz! W okresie przedświątecznej gorączki warto zatrzymać się chociaż na chwilę. W sobotę 14 grudnia w centrum handlowym Galeria Twierdza Kłodzko pojawi się Robert Makłowicz, który na żywo będzie tworzył niezwykłe świąteczne przysmaki. Będzie to główny punkt bożonarodzeniowego eventu. Oprócz spotkania z kulinarnym celebrytą w programie imprezy znalazła się też warstwa muzyczna, o którą zadbają koła gospodyń wiejskich i zespoły ludowe. Jak na prawdziwe gospodynie przystało panie kusić będą nie tylko śpiewem, ale i swoimi bożonarodzeniowymi przysmakami, których można będzie skosztować. Także goście galerii będą mogli spróbować swych sił w gotowaniu! Całości dopełnią pokazy tańca, nauka pakowania świątecznych prezentów oraz pokaz ciekawie przystrojonych i zastawionych stołów. Początek imprezy o godz. 12.00.


Maciej Schulz
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

2 grudnia 2022
Imieniny obchodzą:
Balbina, Bibianna, Paulina, Aurelia, Piotr

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej