TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Łowcy.BJak ocenić co jest dobrym żartem? Na to pytanie zna odpowiedź kabaret, który nigdy nie zawodzi - Łowcy.B wystąpią w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowej Rudzie, 27 marca o godz. 18.00. Bilety w cenie 40 zł.


Grupa znajduje się obecnie w czołówce polskich zespołów kabaretowych. Doskonale posługuje się zarówno słowem, jak i gestem, wykorzystując w spektaklach elementy pantomimy. W swoich skeczach Łowcy.B odwołują się często do absurdu,  by przerysowywać utarte i pozornie poprawne schematy. Rozpoznawalni dzięki programom: Nauka rozśmieszania,  Szpiedzy, Impreza w lesie, Szczypiorek, Mowa.


Cieszyński Kabaret Łowcy.B działa od 2002 roku. Do życia powołali go ówcześni studenci Uniwersytetu Śląskiego. Już w 2003 roku zdobyli główną nagrodę w Przeglądzie Kabaretów PAKA, a w latach 2004-2006 dwa razy wygrali Ogólnopolski Festiwal Piosenki Kabaretowej O.B.O.R.A. Łowcami.B są: Bartosz Góra (Góra), Bartosz Gajda (Prymus), Sławomir Szczęch (Zlew), Paweł Pindur (Zakleszcz), Maciej Szczęch (Maćkowy Potwór), Mariusz Kałamaga (Basen, Maryjusz lub Mario).


 


Bogusław Chiliński
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

1 grudnia 2022
Imieniny obchodzą:
Natalia, Edmund, Eligiusz, Blanka

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej