TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Listopad z teatremTym razem Kłodzko zaprasza na dwa spektakle teatralne, a Polanica na sztukę z morałem dla najmłodszych. Na scenie pojawią się m.in. Jan Nowicki, Przemysław Sadowski, Jarosław Tomica oraz Karol Wróblewski.


AldoPierwszaz propozycji teatralnych Kłodzka (5.11) to spektakl Tata ma kota (albo poczytaj mi tato) w reż. Łukasza Witt-Michałowskiego. To historia grupy mężczyzn, którzy po rozstaniu z partnerkami stracili opiekę nad dziećmi. Sztuka jest zgrabnie napisaną komedią, a sporym atutem przedstawienia jest rewelacyjna obsada – na scenie pojawią się Jan Nowicki, Przemysław Sadowski, Jarosław Tomica, Karol Wróblewski, Arkadiusz Cygan, Dariusz Jeż. Spektakl rozpocznie się o godz. 18.00 w KCKSiR. Bilety w cenie 20 zł (w dniu spektaklu 30 zł) do nabycia w galerii sztuki pARTer (pl. Jagiełły 1).


Kolejna z listopadowych propozycji teatralnych skierowana jest przede wszystkim do najmłodszych widzów. W środę (4.11) o godz. 16.00, w polanickim Teatrze Zdrojowym, Teatr Animacji w Jeleniej Górze zaprezentuje spektakl Tylko jeden dzień. Przedstawienie to bajka z morałem, która uczy, że warto żyć chwilą, bo nie wiadomo, co przyniesie nam jutro. To mądra opowieść, która uczy jak pięknie żyć.


W kolejny piątek (13.11) Kłodzko zaprasza na spektakl lalkowy A niech to gęś kopnie w reż. Marty Guśniowskiej. Jest to opowieść o poszukiwaniach sensu życia, którą dramatopisarka zadebiutowała jako reżyser. Przezabawny spektakl przypomni jak wielką siłę ma przyjaźń i czym dla człowieka jest szczęście, które najczęściej pojawia się w życiu nieoczekiwanie. Sztuka zdobyła m.in. nagrodę główną na 27. Ogólnopolskim Festiwalu Teatrów Lalek w Opolu.Kłodzkie przedstawienie rozpocznie się o godz. 17.00 w sali widowiskowej KCKSiR-u. Bilety w cenie 15 zł (w dniu spektaklu 20 zł) do nabycia w galerii sztuki pARTer (pl. Jagiełły 1).


Ewa Chalecka
fot. M. Rukasz 
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

9 grudnia 2022
Imieniny obchodzą:
Wiesław, Wiesława, Leokadia, Joanna, Natasza, Aneta

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej