TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Z wilkiem w herbieMalutkie Międzylesie zaprasza w tym miesiącu (7-10.06.) na kilka ciekawych koncertów. Wystąpią m.in. Liber, Sami oraz Centrala 57.


Obchody Dni Międzylesia rozpoczną się w czwartek (7.06.) i potrwają do niedzieli (10.06.). W programie wydarzenia znalazły się m.in. zawody sportowe oraz gry i zabawy familijne. W piątek o godz. 19.00 zagra dobrze znana mieszkańcom Ziemi Kłodzkiej grupa Centrala 57, a tuż po koncercie rozpocznie się dyskoteka pod gwiazdami. Dzień później, w sobotę (8.06. o godz. 16.00) rozpocznie się festiwal kulinarny Grillowanie pod Trójmorskim Wierchem. O godz. 21.00 wystąpi grupa Sami.
Na niedzielę (10.06) zaplanowano koncerty Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Goleniowskiej Ina oraz rapera Marcina Piotrowskiego (Liber). Wszystkie wydarzenia plenerowe odbędą się na międzyleskim polu namiotowym. Szczegółowy plan obchodów na stronie www.miedzylesie.pl


WykonawcyLiber - wł. Marcin Piotrowski, raper, wokalista i autor tekstów. Były członek hip-hopowej grupy Ascetoholix. Współpracował m.in. z Sylwią Grzeszczak, Agnieszką Włodarczyk, Mezo, Slums Attack i Gosią Andrzejewicz.Centrala 57 - liderem zespołu jest muzyk pochodzący z Międzylesia. W 2010 r. ukazała się pierwsza płyta Centrali 57 pt. Nauka Umierania. Artyści swoją muzyczną wędrówkę rozpoczęli od bluesa, obecnie inspiruje ich rock.Sami - katowicki zespół pop-rockowy założony w 1997 r. przez Michała Laskę i Marka Sajnóga. Zespół jest laureatem Superjedynki na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w kategorii Debiut Roku (2001 r.). Znani byli członkowie grupy to m.in. Piotr Kupicha, Ireneusz Loth, Adrian Fuchs.


Ewa Chalecka
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

2 grudnia 2022
Imieniny obchodzą:
Balbina, Bibianna, Paulina, Aurelia, Piotr

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej