TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Letnie zderzenieW lipcu (12-15.07) Kłodzko zaprasza na spektakle i spotkania teatralne w plenerze w ramach festiwalu Zderzenie Teatrów.


Pierwszego dnia festiwalu na dziedzińcu Muzeum Ziemi Kłodzkiej (ul. Łukasiewicza 4) o godz. 21.00 rozpocznie się spektakl Karczma pod Białym Łabędziem w wykonaniu Teatru Animagia z Żytna. W piątek (13.07) o godz. 15.00 na rynku (pl. B. Chrobrego) odbędzie się happening plenerowy pt. Rosół gdańskiego Teatr Znak, natomiast o godz. 18.00 gra rodzinna 100 lat radości na 100 lat wolności (os. Kruczkowskiego, ul. Pileckiego). O godz. 21.00 na dziedzińcu Muzeum Ziemi Kłodzkiej rozpocznie się event taneczny, m.in. grup konkursowych Gdańskiej Szkoły Artystycznej Doroty Jułkowskiej i Johna Leysnera. W sobotnie południe, na kłodzkim rynku odbędzie się pokaz żonglerki w wykonaniu Kacpra Wydmańskiego, a na os. Kruczkowskiego dzieci będą mogły obejrzeć bajkę pt. O Ignasiu, który nie lubił szkoły. Dwie godziny później (godz. 14.00) na Kłodzkim Skwerze Kultury ponownie odbędzie się gra rodzinna, a wieczorem (godz. 21.00) ruszy fire show pt. Klucz do… w wykonaniu bystrzyckiego Teatru Ulicznego TUB. Na niedzielę (14.07) zaplanowano powtórkę spektaklu dla dzieci (rynek, godz. 12.00) oraz pokaz żonglerki (os. Kruczkowskiego, godz. 12.00).


Ewa Chalecka
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

9 grudnia 2022
Imieniny obchodzą:
Wiesław, Wiesława, Leokadia, Joanna, Natasza, Aneta

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej