TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Dzień Dziecka



Supermarket w Kłodzku zaprasza na huczne świętowanie Dnia Dziecka nie zapominając o najbardziej potrzebujących
E.Leclerc w Kłodzku pragnąc uczcić święto dzieci zorganizował akcję pod hasłem „E.Leclerc daje radość dzieciom”.


Najważniejszym celem akcji jest pomoc i wsparcie dla lokalnego Domu Dziecka. Dodatkowo, supermarket zaplanował dla najmłodszych Festyn Rodzinny, któremu towarzyszyć będzie moc atrakcji i niespodzianek. Akcja trwa od 24 maja do 05 czerwca 2016r.
Wielkimi krokami nadchodzi 01 czerwca – święto, na które czekają wszystkie dzieci. Każdego dnia myślimy o najmłodszych, martwimy się o ich przyszłość otaczamy troską i opieką. Jest jednak wyjątkowy dzień w roku-01 czerwca, kiedy jeszcze skupiamy uwagę na najmłodszych, dostarczając im radość, zabawę oraz mnóstwo przyjemności.Pamiętając o dzieciach, którym w tym czasie szczególnie potrzeba uwagi i wsparcia E.Leclerc w Kłodzku po raz kolejny zorganizował akcję E.Leclerc Daje Radość Dzieciom.
Kłodzki supermarket przekaże część środków finansowych, uzyskanych ze sprzedaży wybranych produktów na rzecz podopiecznych Domu Dziecka. 24 maja ukaże się katalog promocyjny sklepu, w którym będzie wyszczególniony asortyment objęty akcją. Wszystkie produkty będą miały własne ekspozycje umieszczone w widocznych miejscach na terenie sklepu.
Zwieńczeniem dziecięcego święta będzie zorganizowany w sobotę 4 czerwca Rodzinny Festyn połączony z Wielkim Grillowaniem, z którego całkowity dochód również zostanie przekazany na potrzeby Domu Dziecka. Na najmłodszych gości czekać będzie oprócz gier, zabaw, konkursów i nagród wyjątkowa atrakcja, czyli Dmuchany Park Rozrywki. Nie zabraknie też dobrej muzyki i ulubionego przez większość rodzin wspólnego biesiadowania w plenerze. 
Dzieci to nasza największa radość, to nasza przyszłość. Pragniemy, aby w swoje święto – Dzień Dziecka, poczuły się wyjątkowo szczęśliwe. Dlatego z myślą o tych najbardziej potrzebujących, po raz kolejny zorganizowaliśmy akcję E.Leclerc Daje Radość Dzieciom - mówi Valerie Jourdan Prezes E.Leclerc Kłodzko. Mamy nadzieję, że w ten sposób uda nam się wywołać uśmiech na twarzach dzieci, dla których los nie był zbyt łaskawy. Nasze działania przypominają, iż każde dziecko powinno czuć się kochane, bezpieczne i pełne radości- dodaje Valerie Jourdan. 




Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

27 listopada 2022
Imieniny obchodzą:
Walerian, Wirgiliusz, Maksymilian, Franciszek, Ksenia

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej