TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Kulturystyka i fitnessW sobotę (8.11) w hali sportowej KCKSiR w Kłodzku (ul. Kusocińskiego 2) odbędą się V Mistrzostwa Polski szkół ponadgimnazjalnych oraz I Grand Prix 7 Nutrition Open w kulturystyce i fitness. 


W szranki staną młodzi adepci kulturystyki. Juniorów podzielono na kategorie: do lat 18, do lat 21 oraz do lat 23. Panowie zaprezentują m.in. bicepsy przodem i tyłem, mięśnie najszersze grzbietu tyłem, klatkę piersiową bokiem, tricepsy, mięśnie brzucha i ud. Z kolei panie wystartują w konkurencji fitness bikini do lat 25. Równolegle do Mistrzostw Polski rozegrane zostanie I Grand Prix 7 Nutrition w kulturystyce i fitness. 


W kategorii kulturystyka open na najlepszych czekają niemałe pieniądze (I miejsce 2000 zł, II miejsce 700 zł, III miejsce 300 zł) oraz suplementy (pula 3000 zł). Z kolei w kat. bikini fitness open panie powalczą o nagrody rzeczowe (odzież i suplementy - pula nagród 3000 zł). Od godz. 9.00 do 11.00 przeprowadzona zostanie weryfikacja zawodników, a start zawodów zaplanowano na godz. 12.00.


MS


Nowoczesna kulturystyka - narodziła się w II poł. XIX wieku. Za jej prekursora uważa się niemieckiego siłacza Eugena Sandowa, który występował z pokazami cyrkowymi w wielu krajach na przełomie XIX i XX wieku. Jako dyscyplina sportowa wyodrębniła się pod koniec lat 40. ubiegłego wieku.
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

1 grudnia 2022
Imieniny obchodzą:
Natalia, Edmund, Eligiusz, Blanka

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej