TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Kulturowy mixMuzeum Ziemi Kłodzkiej wakacje rozpocznie podróżami po kontynentach. Japońskie bibeloty oraz warsztaty tańca i śpiewu to atrakcje lipca.


Wakacyjną ofertę muzeum rozpocznie wernisaż wystawy Tu i teraz. Opowieści o Japonii (2.07., godz.18.00). Eksponaty, takie jak kimona, akcesoria gejsz, naczynia do ceremonii parzenia herbaty oraz przedmioty codziennego użytku, pochodzą ze zbiorów Małgorzaty Olejniczak.


Dwudniowe warsztaty (9-10.07) Kultur mix to idealne zajęcia dla ciekawych świata. Imprezę przygotowali wolontariusze z Europejskiego Forum Młodzieży.
W sobotę (9.07., godz. 11.30) odbędą się warsztaty tańca tajskiego, śpiewu gospel oraz nauki alpejskiego jodłowania. Na niedzielę przewidziano pokazy powarsztatowe i multimedialne oraz degustację narodowych potraw, a także rozmowy o sztuce, literaturze i muzyce.


W ramach letnich warsztatów dla dzieci i młodzieży Muzeum Ziemi Kłodzkiej przygotowało interesujące zajęcia. Będą się one odbywały w każdy wtorek lipca i sierpnia (od godz.10.00 do 12.00). Szczegóły pod nr tel. 74 8673570 wew. 23.


Ewa Chalecka
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

9 grudnia 2022
Imieniny obchodzą:
Wiesław, Wiesława, Leokadia, Joanna, Natasza, Aneta

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej