TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Kulinarne showMistrz kuchni odkrywa tajemnice sztuki kulinarnej. Hipermarket E.Leclerc w Kłodzku organizuje pokazy gotowania na żywo.
Dni 08 i 09 marca będą wypełnione smakiem i zapachem – E.Leclerc w Kłodzku urządza pokaz gotowania w wykonaniu doświadczonego Szefa Kuchni -  Kamila Polinceusza. Klienci sklepu będą mieli okazję obejrzeć go w akcji, poznać sekrety kuchni i techniki kulinarne, a na koniec spróbować świeżo przyrządzonych potraw.
Gotowanie to sztuka, która polega na komponowaniu ze sobą smaku, zapachu i wyglądu. Wielu osobom wydaje się, że trzeba talentu, żeby przygotować wykwintne danie lub zrobić „coś z niczego”. E.Leclerc  w Kłodzku pokazami pragnie udowodnić, że gotowanie jest łatwe i każdy może spróbować swoich sił w kuchni.
Dla osób doświadczonych w bojach gastronomicznych oraz tych, które swoją przygodę z gotowaniem chcą dopiero zacząć, hipermarket E.Leclerc w Kłodzku przygotował wyjątkowe pokazy kulinarne. LIVECOOKING, czyli dwudniowe pokazy gotowania na żywo, odbędą się 08 oraz 09 marca od godziny 11:00 do 15:00. Poprowadzi je Kamil Polinceusz - Szef Kuchni z ponad 15-letnim doświadczeniem. Podczas trwania pokazu będzie można dowiedzieć się, jak przygotowywać szybkie i proste dania z produktów „Wiodącej Marki”, które w E.Leclerc cieszą się coraz większym zainteresowaniem klientów. „Wiodąca marka” to systematycznie wzbogacana oferta produktów wyróżniających się wysoką jakością, smakiem oraz atrakcyjną ceną. Festiwal gotowania będzie więc okazją do poznania sekretów kuchni oraz sposobów i przydatnych technik na wykorzystanie „Wiodącej marki” w przygotowaniu oryginalnych potraw.
Pokazy kulinarne to wyjątkowa okazja, żeby zobaczyć popularnego mistrza kuchni „na żywo”, spróbować potraw jego autorstwa, poznać produkty „Wodącej Marki” oraz nauczyć się kulinarnych sztuczek, które pomogą w przygotowaniu codziennych potraw – mówi Valerie Jourdan Prezes E.Leclerc Kłodzko. Chcielibyśmy pokazać naszym klientom, że sztuka kulinarna może być całkiem prostym i przyjemnym zajęciem – dodaje Valerie Jourdan. 
Szef Kuchni przygotuje wszystkie dania na oczach gości, ucząc jednocześnie techniki ich sporządzania. Podczas gotowania będzie również przekazywał ciekawostki ze świata kulinarnego. Podczas trwania pokazu będzie można spróbować świeżo przyrządzonych potraw, co może być świetną okazją do poszerzenia kulinarnych horyzontów. Posiłki wydające się być skomplikowane i czasochłonne okażą się szybkie i proste do przyrządzenia. Wszystkie produkty „Wiodącej Marki” użyte w czasie pokazu są dostępne w E.Leclerc, więc każdy gość z łatwością będzie mógł wyczarować niezwykłe potrawy we własnym domu.
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

1 grudnia 2022
Imieniny obchodzą:
Natalia, Edmund, Eligiusz, Blanka

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej