TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Kowboj w DusznikachCharakterystyczny kapelusz, melancholijne piosenki, ciepły głos i nienaganne maniery. Tak opisać można koncerty Andrzeja Cierniewskiego. W listopadzie artysta wystąpi w Dusznikach.


Andrzej Cierniewski, to artysta dojrzały, obdarzony silnym, charakterystycznym ciepłym głosem. Jego twórczość, to przede wszystkim piosenki o miłości i relacjach międzyludzkich. Andrzej Cierniewski w 1999 roku powrócił do Polski po przeszło dwudziestoletniej emigracji do USA. Sukces w konkursie Piknik Country w Mrągowie, występy podczas Milenijnego Sylwestra, Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, czy Lata z Radiem zjednały mu wielu sympatyków. W środowisku muzycznym uważany jest za profesjonalistę, dla którego ważny jest każdy występ.


Koncert Andrzeja Cierniewskiego w dusznickim Dworku Chopina odbędzie się 24 listopada. Szczegóły dotyczące godziny i ceny biletów dostępne są pod nr tel. 74 866 94 38.


Maciej Schulz
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

9 grudnia 2022
Imieniny obchodzą:
Wiesław, Wiesława, Leokadia, Joanna, Natasza, Aneta

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej