TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Noworoczne koncertyMuzyczny Nowy Rok zainaugurują Duszniki, w piątek (1.01) w Sali Webera na Rynku zaprezentuje się trójka młodych muzyków. Nazajutrz (2.01), Kłodzko zaprasza na musicalową galę w wykonaniu Teatru Broadway, a Polanicana spotkanie z Piwnicą pod Baranami.


Duszniki 1.01
W tym roku w koncercie noworocznym zaprezentuje się troje artystów – Justyna Skoczek, Agata Chodorek i Przemysław Borys. Koncert w Dusznikach rozpocznie się o godz. 17.00. Bilety wstępu (20 zł) do nabycia w siedzibie Fundacji Międzynarodowych Festiwali Chopinowskich (Rynek 10, tel. 74 8669280).
Justyna Skoczek - współpracuje z Operą Wrocławską, Teatrem Polskim we Wrocławiu, Teatrem Wielkim w Łodzi, Teatrem Wielkim i Operą Narodową. Jest wykładowcą Wydziału Wokalnego AM we Wrocławiu.
Agata Chodorek - studentka Akademii Muzycznej. Laureatka krajowych i międzynarodowych konkursów wokalnych. Występuje z Orkiestrą Reprezentacyjną Wojsk Lądowych we Wrocławiu.
Przemysław Borys - absolwent Akademii Muzycznej we Wrocławiu oraz Masterstudium Universität Mozarteum w Salzburgu. Zdobywca wielu prestiżowych nagród. Solista Opery i Filharmonii Podlaskiej.


Kłodzko 2.01
Taniec, śpiew, energetyczna muzyka oraz 250 barwnych kostiumów to największe atuty noworocznej rewii w Kłodzku. W tym roku widowisko obfitować będzie w hity musicalowe oraz przeboje filmowe klasyki światowej od lat 20-tych do 80-tych XX wieku. Publiczność usłyszy m.in. fragmenty z musicali Cabaret, Moulin Rouge, West Side Story, Chicago, Hair, Grease. Nie zabraknie również ponadczasowych soulowych utworów takich jak Fever czy Feeling Good. Na kłodzkiej scenie pojawi się tym razem muzyczny Teatr Broadway, który od czternastu lat występuje z sukcesami w kraju i za granicą. Zespół młodych artystów pod kierunkiem Małgorzaty Obłój, zaprezentuje bogaty wachlarz umiejętności wokalnych i tanecznych. Ponad dwugodzinny spektakl rozpocznie się o godz. 18.00 na sali widowiskowej KCKSiR-u. Bilety w cenie 50 zł (w dniu koncertu 60 zł) do nabycia w kasie Galerii Sztuki pARTer (pl. Jagiełły 1).


Polanica 2.01
Teatr Zdrojowy w Polanicy zaprasza na powitanie nowego roku w krakowskim klimacie Piwnicy pod Baranami. W kurorcie pojawi się duet Beata Czernecka i Piotr Kubowicz.
Beata Czernecka rozpoczęła karierę artystyczną w rodzinnym Krakowie. Jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie oraz Średniej Szkoły Muzycznej. Jest także magistrem filozofii. Od 1997 roku jest artystką kabaretu Piwnica pod Baranami.
Piotr Kubowicz to zawodowy śpiewak operowy, absolwent Wydziału Wokalno-Aktorskiego Akademii Muzycznej w Gdańsku, aktor i kompozytor. Jest ostatnim artystą Piwnicy pod Baranami spośród przyjętych przez Piotra Skrzyneckiego.
Koncert w polanickim Teatrze Zdrojowym rozpocznie się o godz. 19.00. Wstęp 35 zł.
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

1 grudnia 2022
Imieniny obchodzą:
Natalia, Edmund, Eligiusz, Blanka

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej