TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Noworoczne granieGaleria Twierdza Kłodzko zaprasza mieszkańców Kłodzka i okolic na Koncert Noworoczny, który odbędzie się po raz pierwszy w Galerii Twierdza, w niedzielę, 17-go stycznia, w godzinach 16.00-18.00, w centralnej części pasażu.


W wielkim stylu Galeria Twierdza Kłodzko rozpoczyna Nowy Rok. Koncert Noworoczny jest skierowany do Klientów Galerii, którym, w ten sposób Galeria pragnie przekazać życzenia noworoczne w Nowym, 2016 roku. Chciałbym, w imieniu wszystkich pracowników Galerii Twierdza Kłodzko, serdecznie zaprosić naszych Klientów do udziału w tym niezwykłym wydarzeniu. Bardzo nam zależało, aby do udziału w nim zaangażować wspaniałych artystów z naszego regionu i pokazać nasz lokalny, artystyczny potencjał. Będzie to naprawdę Koncert przez duże K. Serdecznie zapraszam – mówi mówi Leszek Mazurek, dyrektor Twierdzy Kłodzko. W koncercie wystąpią lokalni artyści: Zespół Kameralny z klasy Trąbki Jana Ostapowicza oraz Soliści i Zespoły Kameralne z klasy gitary Witolda Kozakowskiego. Wystąpią również Bystrzycki Chór Dziecięcy oraz Dziewczęcy Zespół Wokalny pod Dyrekcją Renaty Fiałkowskiej – Dumy . Artyści reprezentują PSM I st. i SM II st. w Bystrzycy Kłodzkiej. 


Więcej informacji o wydarzeniach w Galerii Twierdza Kłodzko na stronie www.galeriatwierdza.pl oraz na profilu Facebook www.facebook.com/GaleriaTwierdzaKlodzko.
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

27 listopada 2022
Imieniny obchodzą:
Walerian, Wirgiliusz, Maksymilian, Franciszek, Ksenia

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej