TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Zwariowany komisariatPodczas ferii Kudowa (2.02) i Polanica (3.02) zapraszają na komedię warszawskiego Teatru Palladium pt. Zwariowany komisariat. Wystąpią m.in. Andrzej Grabowski, Tomasz Stockinger i Michał Milowicz.


Sztuka Leszka Kwiatkowskiego, w reżyserii Zbigniewa Lasienia to pełen muzyki i humoru spektakl kabaretowy, który zaserwuje widzom prawdziwą terapię śmiechem. Za sprawą popularnych aktorów, publiczność przekona się jak wygląda praca policjantów z niewielkiego, przygranicznego komisariatu. Choć poznamy zaledwie kilka dni z życia tej placówki, będą one bogate w niezwykłe wydarzenia i absurdalnie śmieszne sytuacje. Wartka akcja sztuki gwarantuje, że widzowie nie będą się nudzić. Policyjna opowieść rozpoczyna się w momencie, kiedy to najstarszy stażem komendant Obracaj zaczyna podejrzewać żonę - również funkcjonariuszkę - o romans. Kochankiem Ziuty Kwas-Obracaj ma być młody agent Tomek, karnie przeniesiony z CBA za nieudane operacje specjalne. Niemal w tym samym czasie w komisariacie pojawia się były minister resortu z małżonką. Co wyniknie z tej niespodziewanej wizyty? Okaże się podczas spektaklu. 


Atutami przedstawienia są świetnie zbudowane i niezwykle zabawne dialogi oraz lubiani aktorzy: Tomasz Stockinger, Andrzej Grabowski, Michał Milowicz, Tadeusz Ross, Viola Arlak oraz Julita Kożuszek. 


Kudowa zaprasza na spektakl w sobotę (2.02) o godz. 19.30 do Teatru Zdrojowego (ul. Moniuszki 2). Rezerwacja i sprzedaż biletów pod nr tel. 74 8661387 i 74 8621701 oraz drogą mailową – redakcja@kudowa.pl. W Polanicy aktorzy pojawią się dzień później (3.02). Występ rozpocznie się również o godz. 19.30 w gościnnych murach Teatru Zdrojowego (ul. Parkowa 2). Bilety na przedstawienie do nabycia w polanickim MCK (ul. Lipowa 2), a w dniu spektaklu, od godz. 18.00 w kasie teatru. W obu miastach bilet na spektakl kosztuje 65 zł.Ewa Chalecka

Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

27 listopada 2022
Imieniny obchodzą:
Walerian, Wirgiliusz, Maksymilian, Franciszek, Ksenia

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej